O MNIE

10688341_10203753057059137_7376682268750147866_oJestem Ania. Pasjonuję się fotografią i jestem kochanką kobiecych portretów. Zajmuję się głównie retuszem zdjęć, kiedyś rysowałam, ale pasję tę porzuciłam na rzecz Photoshopa. Uwielbiam picie świeżo zmielonej kawy. Moja kolekcja muzyczna zajmuje zdecydowanie mniej GB na dysku niż zdjęcia, ale to właśnie muzyka jest główną inspiracją do tworzenia sesji zdjęciowych.
Zaczęłam swoją przygodę z fotografią już w liceum, ale dopiero na studiach zaczęłam się dokształcać w tej dziedzinie. Skutecznie ukazuję piękno kobiet na zdjęciach, to własnie ja pomagam im w odkrywaniu siebie, swojej zmysłowości. Post-produkcja to dla mnie sama przyjemność, a Adobe Photoshop znam na pamięć. Moją piętą achillesową jest fotografia studyjna, przyznaję się bez bicie – nie potrafię robić zdjęć w studio.
Czym się interesuję oprócz fotografii? Kocham seriale i filmy, potrafię się zatracić przy dobrym serialu i obudzić się jak skończy się sezon. Czy uważam ten czas za stracony? Absolutnie nie. Jestem przeciwnikiem nadmiernego zorganizowania, nie posiadam dziesięciu kalendarzy, w których zapisane są godziny karmienia kota. Nie potrafię wyjść bez iPoda i słuchawek. Jestem piwnym smakoszem.

 

 

 

 

O BLOGU

W marcu 2015 r. postanowiłam założyć bloga nie tylko po to, żeby dzielić się swoją wiedzą z zakresu retuszu i fotografii, żeby pomagać początkującym w samodoskonaleniu, ale przede wszystkim założyłam bloga żeby się rozwijać.
Missvain.pl jest blogiem o fotografii i tutaj panują moje zasady. Na blogu poruszam różne tematy, nawet osoba niezwiązania stricte z fotografią znajdzie coś dla siebie. Czasami zamieszczam również posty lifestylowe i DIY.

W 2016 blog przeszedł metamorfozę i od tego momentu stał się również moim portfolio. Pojawiły się także pierwsze filmiki i zakładka „współpraca”.
MISSVAIN W SIECI:
Facebook: Fanpage Missvain